Hakkımızda

Nedir?

Eylül 2013'de kurulan KampanyaSokak Türkiye'nin en önde gelen online alışveriş sitelerini bir araya toplayan bir arama motorudur. Son moda ayakkabılar, çantalar, giyim ürünleri, parfümeri ürünleri ve aksesuarları bir araya toplar. Bu online satış sitelerinin ürünlerini, arama motoru özelligi haricinde kategorilerin altında keşfetme olanağı sunar.


Nasıl Çalışır?

Kullanıcılar, ister arama motoru özelliğini kullanarak isterlerse de kategorilerin altında bulunan fiyat ve marka gibi filtreleme olanaklarıyla dilenen ürüne basit ve hızlı bir şekilde ulaşabilir. Sonradan bu ürünlere tıklayan kullanıcılar asıl satış yapılan siteye yönlendirilerek alışveriş yapabilir.


Ödeme kime yapılır?

KampanyaSokak'da beğendiğiniz ürün'e tıkladığınızda o ürünün satışının yapıldığı siteye yönlendirilirsiniz ve böylece ödemeyi bu e-ticaret sitesine yaparsınız. KampanyaSokak sizden herhangi bir ödeme talep etmez, herhangi bir ödeme almaz.


Kargolama ve sipariş takibi...

KampanyaSokak aracılığıyla alışveriş yapıldığında ürünlerin kargo ile gönderilmesini ödemeyi alan e-ticaret sitesi yapar.